Akvaryum Alışveriş Merkezi

Bayrampaşa'da ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Aquarium Alışveriş Merkezi'nin ünü ilçe sınırlarını aşmış durumdadır. Bayrampaşa'da ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Aquarium Alışveriş Merkezi bir yıldır sürdürdüğü düzenli aktiviteler ile İstanbul’un en iyi alışveriş merkezleri arasında olup ve keyifli alışveriş imkanı sunmaya devam ediyor.

Başta Bayrampaşa halkı olmak üzere tüm İstanbullular 17 Eylül 2005’de, yatırımcılığını Cemil Dalkıran ve Yaşar Dalkıran’ın üstlendiği, modern yaşam ve alışveriş merkezi Aquarium tüm hızıyla gelişimini yenilikleriyle birlikte sürdürüyor.

66 farklı mağazanın yer aldığı Aquarium Alışveriş Merkezi'nde marketden sinemaya, restoranlardan elektronik eşyaya kadar ihtiyaç duyulabilecek her şeyi bulabileceğiniz ve keyifli bir ortam için sınırsız hizmet anlayışıyla alışveriş imkanını sunuyor.

Alışverişin yanı sıra eğlence ve dinlenme ihtiyaçlarının da düşünüldüğü Aquarium’da Coşkun Sabah Sineması 4 adet salonuyla yer almakta olup , birbirinden güzel oyuncakları ile Samanyolu Eğlence ,Dolphin Oyuncak, Viba Optik ,Photoğrafçı, Kırık Tarak , Akmen Kuru Temizleme ve alışveriş sırasında mola verip dinlenmek için ; Kahve Dünyası , K- Cafe ile Fast Food katında leziz mönüleri ile Mc Donald’s, Güçlü Döner, Sultan Ahmet Köftecisi, Otantik Kumpir, Pizza Point, Rumeli Üstad Kokoreç, Tatlıcı Tombak, Biber Lahmacun, Ziya Şark Sofrası ve Escape yer almaktadır.

Bayrampaşa’nın ticaret ve kültür hayatına büyük bir canlılık getiren Aquarium Alışveriş Merkezi, ferah atmosferi, farklı dekorasyonu, su altı dünyasını sergileyen akvaryumları, 500 araçlık kapalı otoparkı, güler yüzlü hizmet anlayışı ve alışverişi zevke dönüştüren sosyal ve kültürel alanlarının varlığı ile her perşembe imza gününe katılan ünlü sanatçı konuklarıyla ve katılımcı sanatçıların verdikleri mini konserlerle, Bayrampaşa'da bir ilki gerçekleştirmiş oluyoruz. Halkın istediği, beğendiği sanatçıları Aquarium Alışveriş Merkezi'mizde çeşitli organizasyonlarla buluşturmaya devam edeceğiz. Aquarium Alışveriş Merkezi’miz İstanbul’un yeni alışkanlığı olmaya kararlı adımlarla ilerlemektedir..

 

Bayan Giyim

      Adil Işık , Tempo

Kuru Temizleme

      Akmen Kuru Temizleme

Diğer

      Aksel Baharat , Biletix , Tobacco Shop

Ev Eşyası & Aksesuar

      Akvaryum Çeyiz , Porland

Yiyecek & İçecek

      Akvaryum Yemek Salonu , Bereket Döner , Biber Kebap , Bool Kumpir , Çook Şeker , Daily Fresh , Kahve Dünyası , Kumrucum , Mc Donald's , Miss Crispy , Pizza Point , Sultanahmet Köftecisi , Ziya Şark Sofrası

Takı & Aksesuar

      Altınbaş , Axessuar , Esmer , Safir Takı

Ayakkabı Çanta

      Arow , Elisse , Footcap

Bebe & Çocuk Giyim

      Aziz Bebe , Bücürük , Budget

Kafe & Bar

      Cafe De Cafe , Cafe Escape , Nescafe

Spor

      Cazador , Fenerium , Puma & Lotto

Bay / Bayan Giyim

      Collezione , Defacto , Kaia , Lcw , Little Big , Rodi , Sevenhill , Süvari , Tifany

Eğlence

      Coşkun Sabah Sinamaları , Playland

Sağlık & Kozmetik

      DE&Mİ Parfümeri , Lostra , Watson's

Oyuncak & Hobi

      Dolphin Oyuncak

Bay Giyim

      Gallero

Elektronik & İletişim

      Gold Computer , Turkcell

Kuaför / Güzellik Merkezi

      Kırık Tarak

Optik & Saat

      Oscar , Swatch , Viba Optik

Ev Elektoniği - Beyaz Eşya

      Sinem Ticaret

Hipermarket

      Tansaş

Modaevi / Koleksiyon

      Terzi Semiha

Müzik & Kitap & Kırtasiye

      Yenigün Kitabevi

 

Aquarium AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Abdi İpekçi Cad. No:42, Bayrampaşa - İstanbul
Tel.:0 212 544 63 29
Faks : 0 212 501 92 76 Faks : 0 212 215 20 33